Ofsetová tlač

Ofsetová tlač ponúka tlač akýchkoľvek dokumentov od použitia jednej až 4 farieb tzv. CMYK (plnofarebná tlač). Samozrejme je možné použiť aj špeciálne namiešané farby zo vzorkovníka Pantone podľa želania zákazníka. Tým sa zaručí farebná stálosť vybranej farby pri každej dotlači.

Hárkový ofset sa využíva na tlač: letákov, plagátov, katalógov a prospektov, príbalových letákov, návodov na použitie, novín a časopisov, kníh, brožúr, vizitiek, hlavičkových papierov, obalov so záložkou, stolových aj nástenných kalendárov, poznámkových blokov a množstvo ďalších druhov tlačovín, poštových obálok.

Rotačný ofset sa využíva hlavne na vysoké náklady letákov, katalógov, časopisov a podobne. (od 15 000 ks vyššie – po dohode so zákazníkom je niekedy možné využiť rotačný ofset aj pri nižších nákladoch). Pri rotačnom ofsete, kde sa tlačí na papier z kotúčov je zrejmé výrazné šetrenie nákladov na propagáciu.

POŠTOVÉ OBÁLKY S POTLAČOU

Špeciálnou činnosťou našej firmy je výroba poštových obálok s potlačou.

Obálka s logom firmy je súčasť firemnej identity, ktorá by nemala chýbať v žiadnej spoločnosti. Cenovo sa radíme k najlacnejším výrobcom na Slovensku. Naša kapacita je 60 000 ks potlačených obálok za deň. Obálky Vám potlačíme už od jedného kusu na digitálnej tlačiarni a od 100 ks na ofsetovom stroji.

Skúste si dať spraviť kalkuláciu…